Natura Viva 2009 - OMS Rakovník

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Natura Viva 2009

Myslivost > Zprávy z akcí

Trofeje pro NATURA VIVA 2009


V souvislosti s letošní přehlídkou trofejí zvěře pořádané v rámci mezinárodní výstavy NATURA VIVA 2009 v Lysé nad Labem od 24.5. do 30.5.2009 proběhlo dne 30.3.2009 na Okresním mysliveckém spolku v Rakovníku hodnocení trofejí zvěře.
Pod vedením Ing. Jana Hamříka, člena Ústřední hodnotitelské komise trofejí zvěře, byly hodnoceny trofeje zvěře, u nichž se předpokládalo dosažení bodových hodnot umožňujících jejich předložení k vystavení, případně uvedení do katalogu trofejí vydávaného v souvislosti s výstavou.

Další fotodokumentace k této akci je k nalezení ve fotogalerii

Nabízíme Vám k prohlédnutí fotografie trofejí zvěře, které budou vystaveny na letošní mezinárodní výstavě NATURA VIVA 2009.
Tyto trofeje byly zapůjčeny jejich majiteli z okresu Rakovník a byly předány svoznému místu prostřednictvím Okresního mysliveckého spolku v Rakovníku.

Majitelům trofejí děkujeme za spolupráci a zájem o vystavení svých trofejí.

Vzhledem k tomu, že jsme neměli k dispozici stojan pro umístění trofejí pro potřeby fotografování a fotodokumentaci jsme chtěli pořídit ještě před odvozem trofejí na svozné místo, není kvalita pořízených snímků příliš vysoká, zejména díky provizornímu pozadí.
Za tuto skutečnost se omlouváme a i přesto doufáme, že Vás fotografie zaujmou a potěší.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky